Personal didactic

CADRE DIDACTICE

An școlar 2020 – 2021

Aria curriculară Limbă și comunicare

NR. CRT.NUMELE ȘI PRENUMELEDISCIPLINA
1.     HADĂR ANDREIA CLAUDIALimba și literatura română
1.     RAŢIU ANCA CLAUDIALimba și literatura română
1.     STANISLAV ANALimba și literatura română
1.     SOARE CONSTANŢALimba engleză
2.     VĂCARIU AMELIA DIANALimba engleză
3.     GLATZ NICOLETALimba germană
4.     CONSTANTINESCU SIMINALimba germană
5.     ILIAȘ DENISALimba franceză

Aria curriculară Matematică și științe

NR. CRT.NUMELE ȘI PRENUMELEDISCIPLINA
1.     CAUTNIC CARMEN DANIELAMatematică
2.     DINU MIOARAMatematică
1.     FALOBA COSMINAMatematică
2.     PAU MONICAMatematică
3.     BORZA ANCAFizică
4.     MITROFAN ELENAFizică
1.     BÎRSAN IACOB PARASCHIVAChimie
2.     DIDU VALENTINAChimie
3.     DAMIAN MIRCEA-ADRIANBiologie

Aria curriculară Om și societate

NR. CRT.NUMELE ȘI PRENUMELEDISCIPLINA
1.     CURELEA DRAGOS-LUCIANIstorie
2.     DUMITRAȘCU ELENAIstorie
3.     NEDELCU MARIANAGeografie
4.     IORDACHE ADINAȘtiințe socio-umane
5.     PETROVAI DELIA CRISTINAȘtiințe socio-umane
6.     DRĂGOI ADELAReligie
7.     CÂMPU COSMIN-GEORGEEd. Fizică

Aria curriculară Tehnologii

NR. CRT.NUMELE ȘI PRENUMELEDISCIPLINA
1.     VOLOSCIUC SORIN-DANDiscipline Tehnice
2.     BABEŞ CAMELIA –MANUELADiscipline Tehnice
3.     BACIU IOAN – maistru instructorDiscipline Tehnice
4.     FLOCA SORIN – maistru instructorDiscipline Tehnice
5.     GULEAN IONICADiscipline Tehnice
6.     NIŢĂ EMILDiscipline Tehnice
7.     PICĂ OCTAVIANDiscipline Tehnice
8.     SCĂUNAŞU FLORENTINA-DEZDEMONADiscipline Tehnice
9.     TALPOŞ ADRIANADiscipline Tehnice
10.  VELȚIAN VASILE GHEORGHEDiscipline Tehnice
11.  BACIU IOAN – maistru instructorDiscipline Tehnice
12.  FLOCA SORIN – maistru instructorDiscipline Tehnice
13.  DUMITRESCU ALINA-LIAInformatică
14.  IONESCU CRISTINAInformatică
15.  POPA VIRGINIAInformatică
   

Arte

NR. CRT.NUMELE ȘI PRENUMELEDISCIPLINA
1.     COSTĂCHESCU HORIAEd.plastică
2.     MIEREANU PAUL VALENTINEd. muzicală